Nasza firma działa na runku od 1995 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją działalność w sektorze skupu oraz sprzedaży odpadów złomu stalowego i metali kolorowych. Realizowane od początku działalności inwestycje stały się nieodłącznym elementem strategii firmy.

Nasze główne aspekty:

  • Ponad 25 lat na rynku

  • Jakość świadczonych usług

  • Indywidualne podejście do klienta

Nasze 25 letnie doświadczenie to gwarancja jakości obsługi

W celu zapewniania najwyższej jakości pracy dbamy o wewnętrzne przygotowanie techniczne, organizacyjne, jak również indywidualne podejście do kontrahenta. Dysponujemy najnowszymi technologiami oraz kadrą rzetelnych, godnych zaufania pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rynkowemu jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie zlecenia w sposób kompleksowy.

Tereny, na których zlokalizowane są filie Spółki, posiadają pełną infrastrukturę zabezpieczającą prowadzoną działalność. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas działalność była bezpieczna dla środowiska naturalnego. Posiadamy niezbędne zezwolenia na zbieranie, przetwarzanie, magazynowanie oraz transportowanie odpadów.

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności (stosowanie spektrometru XRF) na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

25+

Lat na rynku

2000+

Ton odpadów miesięcznie

500+

Zadowolonych klientów
Dlaczego my?
Ponad
25 lat
na rynku
Wykwalifikowana
kadra
pracowników
Jakość
świadczonych
usług
Indywidualne
podejście
do klienta
Dbamy
o bezpieczeństwo
pracy
Stawiamy
na rozwój
i innowacyjność